Forum Świat Scrabble - scrabble w Polsce, turnieje scrabble

Tutaj dyskutujemy na temat scrabble.
Teraz jest Cz lip 18, 2019 8:28 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 11, 2010 6:05 pm 

Imię: Michał
nazwisko: Musielak
Nie wiem jakie są układy z Frania Cafe, ale doświadczenia warszawskie uczą, że miejsc do gry nigdy za dużo.

Zgadało się przypadkiem ze znajomym, że on bardzo chętnie udostępniłby w tygodniu salę dla scrabblistów w swoim klubie. Ten klub to Lizak Luza Bar przy ul. Pijarskiej 11, link: http://www.lizakbar.com/. Entuzjazm znajomego jest na tyle duży, że już dostałem dla scrabblistów garść kuponów na piwo po 4zł, w razie gdyby Ghost się zdecydował. Warunki do gry o ile wiem są całkiem dobre (ja byłem tylko na sali górnej, a do dyspozycji byłaby sala dolna).

Nie wiem czy lepiej trzymać to nowe miejsce w rezerwie, czy może wypróbować jednorazowo, czy też wypróbować kilka lub więcej razy - w każdym razie przedstawiam tę propozycję pod rozwagę.

Koń.

PostNapisane: Śr paź 13, 2010 11:34 am 

Imię: Kamil
nazwisko: Gorka
Koń napisał(a):
Nie wiem jakie są układy z Frania Cafe, ale doświadczenia warszawskie uczą, że miejsc do gry nigdy za dużo.

Zgadało się przypadkiem ze znajomym, że on bardzo chętnie udostępniłby w tygodniu salę dla scrabblistów w swoim klubie. Ten klub to Lizak Luza Bar przy ul. Pijarskiej 11, link: http://www.lizakbar.com/. Entuzjazm znajomego jest na tyle duży, że już dostałem dla scrabblistów garść kuponów na piwo po 4zł, w razie gdyby Ghost się zdecydował. Warunki do gry o ile wiem są całkiem dobre (ja byłem tylko na sali górnej, a do dyspozycji byłaby sala dolna).

Nie wiem czy lepiej trzymać to nowe miejsce w rezerwie, czy może wypróbować jednorazowo, czy też wypróbować kilka lub więcej razy - w każdym razie przedstawiam tę propozycję pod rozwagę.
Koń.

Hej - póki co Frania Cafe wydaje się bardzo dobrym miejscem, więc zmian nie planujemy. Jeśli kiedyś Frania będzie niedostępna w czwartek możemy testowo wypróbować, ale w tym momencie nie zanosi się, żeby miały być problemy z Franią. W rezerwie w razie czego mamy Podgórski Dom Kultury. Poza tym jest to trochę lepsza lokalizacja niż Pijarska o tyle, że nie ma strefy płatnego parkowania w okolicy :-).

Proponuję obgadać sprawę jutro w klubie.

Strefa czasowa: UTC + 1