Forum Świat Scrabble - scrabble w Polsce, turnieje scrabble

Tutaj dyskutujemy na temat scrabble.
Teraz jest Pn maja 25, 2020 10:14 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lip 23, 2010 11:00 am 

Imię: Michał
nazwisko: Musielak
Gdyby ktoś miał ochotę wyspać się porządnie przed maratonem, to informuję, że:
- po pierwsze jadę samochodem w piątek i mam trzy wolne miejsca (godzina startu do ustalenia);
- po drugie dysponuję 60m^2 w mieszkaniu w Bydgoszczy: trzy pokoje, dwa łóżka dwuosobowe, jedno łóżko polowe, miejsce na podłodze dla 3-4 osób;
- po trzecie zapraszam sz. klubowiczów na nocleg z piątku na sobotę i jeśli ktoś ma chęć, to także z niedzieli na poniedziałek

Nie wiem jeszcze czy zapewnię transport samochodowy w drugą stronę - jeśli tak, to raczej dopiero w poniedziałek.

Jakby co będę w poniedziałek w klubie, to można dogadać szczegóły.

Koń.

PostNapisane: Pt lip 23, 2010 1:09 pm 

Imię: Rafał
nazwisko: Wesolowski
A mógłbyś ewentualnie zabrać zestawy (dwie skrzynki)?

PostNapisane: Pt lip 23, 2010 1:39 pm 

To zależy od zainteresowania transportem - jeśli zabiorę trzy osoby, to poza bagażami (w tym kupa książek, które odwożę do domu) w Seicento już wiele więcej się nie zmieści, a jeśli mniej niż trzy, to chyba nie będzie problemu.

Q.

PostNapisane: Wt lip 27, 2010 7:04 pm 

Miejsca do spania będzie trochę mniej, bo rodzice jednak będą w domu w rzeczony weekend. Konkretnie: mogę przenocować 3-4 osoby.

Jedno miejsce noclegowe oraz w samochodzie już zajęte, w samochodzie wolne jeszcze 1-2 miejsca, na nocleg 2-3. Zapraszam.

Q.

PostNapisane: Wt sie 03, 2010 8:33 pm 

Ok, jest komplet do samochodu.

Odebrałem dziś zestawy od Krzyśka, jutro będę próbował je zmieścić w bagażniku (myślę o tym z niejakim przerażeniem - dam znać jak mi poszło ;>) - tak czy siak jednak należy się nastawić na to, że bagaż który weźmiecie będziecie musieli trzymać na kolanach, proponuję więc zrezygnować ze smokingów, waliz, pięciu par butów i desek surfingowych.

Do spania wszystko będzie, karimaty są zdecydowanie zbędne, śpiwory też nie są potrzebne, chyba że ktoś lubi spać pod swoim przykryciem, to można (o ile to małe śpiwory). Kolacja i śniadanie są zapewnione, więc góry jedzenia też nie są potrzebne (a rano zawsze można skoczyć do sklepu po jakiś prowiant na turniej).

O ile dobrze zrozumiałem, wyjazd o 17:00 pasuje wszystkim, więc jeśli nie ma przeciwwskazań, to o tej godzinie start. Jak komuś pasuje, to może na 17:00 przyjechać na przystanek tramwajowy Ratusz Ochota (przystanek dalej za pl. Zawiszy) - po prawej stronie jest 16-piętrowy kolos z napisem JUVENES i ja tam gdzieś pod tym kolosem będę (czerwone Seicento na bydgoskiej rejestracji). Jak komuś pasuje wsiąść po drodze, to jadę Towarową, Okopową, rondem Radosława i dalej przez Żoliborz.

Na miejscu tych którzy jadą w sobotę pociągiem wysiadłbym na Bydgoszcz Leśna, uprzednio na wszelki wypadek zamawiając telefonicznie taksówkę. Jeśli pociąg przyjedzie punktualnie, to nie powinno być problemu ze zdążeniem. Na Bydgoszczy Głównej też można (odległość podobna), ale chyba szybciej z Leśnej.

Qń.

PostNapisane: Śr sie 04, 2010 8:30 pm 

Ok, zestawy do gry i moje eksmitowane do Bydgoszczy książki zmieściły się w bagażniku, więc nie jest aż tak źle jak bałem się, że będzie. Jeśli więc nikt nie weźmie nart ani 30 kg kabanosów, to podróż będzie względnie wygodna ;>.

Rozumiem, że brak protestów co do godziny wyjazdu oznacza akceptację tejże, tak więc start o 17:00.

Qń.

PostNapisane: Cz sie 05, 2010 7:28 am 

Imię: Przemek
nazwisko: Rybicki
Oki, czyli rozumiem zbiórka przy ochotnym ratuszu :mrgreen: nadziejam, że trafię...

BTW: zastanawiam się nad wzięciem laptopa, ale mam pytanie do podróżujących mniej sporadycznie pociągami niż ja - jak duże jest ryzyko, że mi ktoś podprowadzi go w drodze powrotnej, jeśli zasnę z laptopem pod pachą w wagonie 1./2. klasy?

PostNapisane: Cz sie 05, 2010 9:00 am 

Imię: Rafał
nazwisko: Wesolowski
Szansa jest zawsze :))
Ale raczej niewielka.

Strefa czasowa: UTC + 1