Forum Świat Scrabble - scrabble w Polsce, turnieje scrabble

Tutaj dyskutujemy na temat scrabble.
Teraz jest Pn maja 25, 2020 9:00 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 24, 2010 7:24 pm 

Imię: Mariusz
nazwisko: Margalski
Dostałem maila o takiej treści. Pozwoliłem sobie wstępnie zaoferować wypożyczenie zestawów i patronat naszego klubu. Termin do uzgodnienia poza oczywiście KMP. Może by w ten sposób zainaugurować nowy sezon ?

Witam, chciałabym zapytać o rzecz następującą: mam pomysł zorganizowania turnieju, dzięki koledze z Federacji wiem jak mniej więcej wyglądają zasady takich spotkań graczy i gry.
Posiadam lokal- prywatną galerię sztuki, w którym chciałabym zorganizować spotkanie. Przewidziane są nagrody rzeczowe, a także napoje w trakcie gry (mamy wysokiej klasy ekspres ciśnieniowy).
Gra odbywałaby się we wnętrzu galerii, gdzie obecnie trwa wystawa grafik i monotypii. Grę przewiduję na 10 stanowisk, czyli 20 graczy.
Chciałabym zapytać w związku z tym, czy zechcieliby Państwo patronować opisanemu przedsięwzięciu. Reklamy wydarzenia, jak wszystkich wernisaży w Galerii, zamieścimy w internecie, a także na stronie internetowej Galerii, dodatkowo w okolicznych szkołach i miejscach publicznych. Zyskaliby Państwo możliwość zaprezentowania się niejako pod etykietą Galerii, a może nawet pozyskania nowych członków. Wydarzenie reklamowane byłoby pod Państwa patronatem, co kojarzyłoby pozytywnie Państwa organizację z rozwojem dzielnicy. Państwa logo oraz nazwa pojawi się na stronie oraz wszelkich materiałach reklamowych. Osobą, która poprowadzi turniej jest miłośnik gry Piotr Jakubiak. Jestem w trakcie rozmów ze sponsorami, którzy mieliby zapewnić zestaw upominków dla zwycięzców. Wygrani dodatkowo otrzymają od nas dyplomy.
Chciałabym zapytać o Państwa opinie i decyzję w tej sprawie. Chciałabym jednocześnie zapytać o możliwość wypożyczenia od Państwa 10 kompletów do gry niezbędnych do rozpoczęcia turnieju. Udział w Turnieju będzie bezpłatny. Obok stanowisk graczy będzie umieszczone dodatkowe stanowisko- laptop z zainstalowanym fachowym słownikiem do gry.
Wiem, że Państwo organizują cykliczne spotkania członków, w żadnym wypadku nie chciałabym, aby wydarzenie kolidowało z Państwa obowiązkami graczy. Jednocześnie chcę aby wszyscy Członkowie czuli się zaproszeni na wydarzenie. Odpowiednio wcześniej sporządzona zostanie lista uczestników gry, aby sprawnie przebiegło całe wydarzenie. Byłabym wdzięczna za zasugerowanie, na których forach internetowych najlepiej ogłosić informację o spotkaniu, a także za praktyczne wskazówki.
Turniej planujemy na początek czerwca.
Byłabym wdzięczna za odpowiedź!
K.Mioduszewska

PostNapisane: Pn maja 24, 2010 10:40 pm 

Imię: Szymon
nazwisko: Plachta
Mam takie pytania: kiedy konkretnie odbędzie się ten turniej, gdzie mieści się ta galeria i ile rund jest do rozegrania? Jakie jest zapotrzebowanie na ilość graczy z klubu, bo chyba nie pełne 20?

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn maja 24, 2010 11:03 pm 

Imię: Rafał
nazwisko: Wesolowski
ELF napisał(a):
Dostałem maila o takiej treści. Pozwoliłem sobie wstępnie zaoferować wypożyczenie zestawów i patronat naszego klubu. Termin do uzgodnienia poza oczywiście KMP. Może by w ten sposób zainaugurować nowy sezon ?

Oczywiście znowu będzie, że się czepiam i nie da się ze mną rozmawiać, niemniej dwie sprawy mnie nurtują, więc muszę je poruszyć.
1. Rozumiem, że zajmiesz się organizacją tego turnieju
2. Skąd weźmiesz zestawy

PostNapisane: Wt maja 25, 2010 8:15 am 

Imię: Przemek
nazwisko: Rybicki
Eh, wydaje mi się, że Elf wstępnie zaoferował naszą pomoc i wsparcie...

Zapewne jednak można wykorzystać zestawy klubowe tylko w przypadku o ile nie są potrzebne na żadnym turnieju PFS. Jak na mój gust w tym zgłoszeniu jest dość dużo niewiadomych (podstawowe są odpowiedzi na pytania Szymona). Ogólnie jednak myślę, że jest to dobra szansa promocji i jeżeli nie będzie przeszkód obiektywnych to warto się zaangażować jak najpełniej - także zestawami.

PostNapisane: Wt maja 25, 2010 8:27 am 

Ale jeżeli coś zadeklarował (nawet wstępnie) to znaczy, że jest w stanie to zorganizować. Ew. wyznaczyć osobę która to zrobi za niego. Z tego co mi wiadomo to chyba z nikim na ten temat nie rozmawiał, więc stąd moje pytania.

Co do samego turnieju to oczywiście nie mam nic przeciwko, sprawa jest już praktycznie załatwiona i turniej się odbędzie (jeszcze tylko trwają uzgodnienia co do terminu).

PostNapisane: Wt maja 25, 2010 2:09 pm 

Danych faktycznie mało. Podałem pani telefon do mnie. Ze swojej strony mogę pomóc w ustaleniu formuły turnieju, podać informację na forach scrabblowych, dostarczyć zestawy które obiecał mi ze strony federacji Krzysiu Sporczyk o ile nie będzie to kolidowało z moimi planami. W razie potrzeby liczę również na Waszą pomoc. Dam znać jak będę wiedział coś więcej.

PostNapisane: So maja 29, 2010 11:39 pm 

Chętnie pomogę o ile termin nie będzie kolidował z jakimś ważnym moim terminem związanym z realizacją magisterki. Mam nadzieję, że jak najszybciej zostaniemy poinformowani o dniu, kiedy to miałoby się odbyć :)

PostNapisane: N maja 30, 2010 4:00 pm 

Na mailu się skończyło, pani się do tej pory nie odezwała, szkoda.

PostNapisane: N maja 30, 2010 10:24 pm 

ELF napisał(a):
Na mailu się skończyło, pani się do tej pory nie odezwała, szkoda.

Przecież napisałem, że sprawa załatwiona, więc nic dziwnego, że się do Ciebie nie odezwała.

PostNapisane: Pn maja 31, 2010 11:53 am 

Imię: Przemek
nazwisko: Rybicki
Skoro sprawa załatwiona, to rozumiem, że Wesul jakieś ustalenia odnośnie turnieju czynił? Czy możesz więc nam Rafale jakieś szczegóły podać, czy też sprawa jest tajna lub rozeszło się po kościach i do niczego nie dojdzie? Lub też nadal szczegółów żadnych nie ma...

PostNapisane: Pn maja 31, 2010 12:38 pm 

Sprawa jest załatwiona, ale nie ja ją załatwiam tylko Larry.
Ja niestety żadnych szczegółów nie znam. Jak coś będę wiedział to się podzielę, ew. Larry coś napisze.

Strefa czasowa: UTC + 1